برای ثبت نام جهت درخواست پناهندگی از طریق اسکایپ به کمک نیاز دارم. به کجا باید مراجعه کنم؟

برای درخواست پناهندگی در سرزمین اصلی یونان، باید از طریق اسکایپ، وقت مصاحبه با اداره پناهندگی بگیرید. اگر تلفن هوشمند ندارید یا نمی‌دانید چگونه از طریق اسکایپ تماس بگیرید، می توانید برای دریافت کمک در این زمینه، به مراکز اجتماعی مختلف در آتن و تسالونیکی مراجعه کنید. لطفاً در جریان باشید که این مراکز اجتماعی فقط می‌توانند رایانه در اختیار شما قرار دهند و به شما اطلاعات اولیه در مورد اسکایپ بدهند و شما باید خودتان اقدام به تماس از طریق اسکایپ بکنید! در آتن می توانید به نقطه اجتماعی کاریتاس مراجعه کنید. آنان ۶ رایانه دارند و روزهای دوشنبه تا جمعه، از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۵:۳۰ باز هستند. آدرس آنها رنه پیو ۲، آتن ۱۱۷۴۴ است و می‌توانید از طریق لینک زیر، مکان آنها را روی نقشه مشاهده کنید: 
https://goo.gl/maps/eDTEooqj2mK2
همچنین مرکز خدمات اجتماعی کاریتاس در آتن فعال است. آنها روزهای دوشنبه تا جمعه، از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۵:۳۰ باز هستند و می توانند به زبان‌های عربی، فارسی، فرانسوی و انگلیسی به شما کمک کنند. آدرس و لینک دسترسی به مکان آنها روی نقشه: تاریلا ۳، ۱۰۴۳۸، آتن
https://goo.gl/maps/NWm8umwgLUA2
در تسالونیکی، مرکز آبی پناهجویان متعلق به سولیداریتی ناو می‌تواند جهت تماس از طریق اسکایپ به شما کمک کند. آنها از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ باز هستند. آدرس و لینک مکان آنها روی نقشه: یوانی کولتی ۲۵ دی، ۵۴۶۲۷، تسالونیکی.
https://goo.gl/maps/eCyQgQrjk9x
اگر سوالات دیگری در مورد اسکایپ دارید، لطفاً به لینک زیر مراجعه کنید:
www.mobileinfoteam.org/farsi-info-post/2018/1/24/--4
لطفاً در نظر داشته باشید که این راه درخواست پناهندگی در سرزمین اصلی یونان است. روش درخواست پناهندگی در جزایر یونان متفاوت است.